Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Rewolucja na talerzu

0

Wiosna wpływa nie tylko na to, co jemy, ale też na sposób podawania potraw. Coraz chętniej korzystamy ze sztuki dekorowania jedzenia na talerzu. Dziennikarka WP.TV Nikola Zbyszewska pokazuje niezwykłe triki, na widok których aż cieknie ślinka.

0

Architektura nie musi być nudna. Zobacz, jak kusi kolorami!

0

Jednym z najbardziej znanych biurowców Gdańska jest Zieleniak. Budowla powstawała pod koniec lat 60. i wówczas pewnie robiła spore wrażenie. Zieleniak wyróżniał się na tle niskiej zabudowy Śródmieścia nie tylko wysokością, ale też barwą. Jak sama nazwa wskazuje, miał odcień żywej zieleni. Po 46 latach to jedno się nie zmieniło. Budynek nie należy do najpiękniejszych, ale ma swój urok i jest na tyle charakterystyczny, że stanowi orientacyjny punkt miasta. Co z innymi kolorowymi budynkami? Znaliście je? Widzieliście na własne oczy? Niektóre są bajeczne!

Shutterstock.com
Architektura nie musi być nudna. Zobacz, jak kusi kolorami!
CZYTAJ DALEJ

Pod jednym dachem z ikonami designu

0

Czym są ikony designu? To przedmioty, które z perspektywy czasu możemy uznać za szczególnie reprezentatywne dla danego stylu, okresu, miejsca, dorobku konkretnego twórcy, przełomowe pod względem technologicznym, społecznym, estetycznym. Czy warto po nie sięgać, urządzając wnętrza?

ZANOTTA
Pod jednym dachem z ikonami designu
CZYTAJ DALEJ