Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
design styl skandynawski Skandynawia poczujsiedobrze IKEAPoSasiedzku

Przytulnie jak w domu. Sprytne wnętrzarskie patenty w IKEA Po Sąsiedzku

3

Wchodzisz i od progu wita cię zapach cynamonowych bułeczek oraz dobrej kawy, a także przytulna atmosfera. Jest tu salon, jadalnia i bawialnia dla dzieci. Jeżeli chcesz się na chwilę wyłączyć, możesz się zaszyć w pokoju wypoczynkowym - tu ściąga się buty i stąpa po miękkim dywanie. Można się też położyć na wielkim dwupoziomowym łóżku. W lubelskim miejscu spotkań IKEA Po Sąsiedzku wszyscy czują się jak w domu - pełnym pomysłowych rozwiązań, dzięki którym żyje się lepiej. Sprawdziliśmy, które wnętrzarskie pomysły rodem ze Szwecji warto przenieść do własnego domu.

0

podróże aranżacja wnętrz dekoracje wnętrz

Mapa w domu. 10 pomysłów na ciekawe aranżacje

0

Nawet jeśli nie jesteście podróżnikami, możecie sprawić sobie ozdobę, która rozpali w was chęć do zwiedzania. Wystarczy na ścianie powiesić mapę, która będzie świetnie wyglądać, ale też pełnić inne funkcje. Szczegółowa pomoże w odświeżeniu szkolnej wiedzy, konturowa, pomalowana kredą tablicową, sprawdzi się jako kreatywne miejsce do rysowania, a zdrapka pozwoli oznaczyć miejsca, w których już byliśmy. "Mapowy" trend nie jest nowy, jednak ostatnio zyskał na popularności. Jak wkomponować go w wystrój wnętrz?

CZYTAJ DALEJ
styl skandynawski Skandynawia IKEA

Najpopularniejsze produkty IKEA w polskich domach

2

Meble i dodatki IKEA odmieniły wnętrza domów w wielu krajach – w tym oczywiście w Polsce. Na dobre wkroczyły na salony po przemianach ustrojowych. Które produkty IKEA są najchętniej kupowane przez Polaków?

IKEA
Najpopularniejsze produkty IKEA w polskich domach
CZYTAJ DALEJ