Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Piękna ceramika - odrobina radości na co dzień

0

Pracownię August Design Studio tworzą Olga Milczyńska i Irina Grishina. Dziewczyny pracują przede wszystkim z ceramiką. Tworzą nowoczesne i piękne przedmioty codziennego użytku. Ich projekty powstają na bazie uważnej obserwacji człowieka i jego otoczenia, funkcjonalności przedmiotów, ale przede wszystkim z potrzeby tworzenia codziennych drobnych radości, którą obie artystki uznały za podstawę swojej filozofii projektowej.

0

Architekci, których musisz znać. Siedmiu wspaniałych XX wieku

0

Gwiazdy architektury, geniusze, star-architekci i celebryci. Bez nich współczesne miasta nie wyglądałyby tak samo. Nigdy wcześniej nie było na świecie tak wielu architektów jak w XX wieku. Minione stulecie obfitowało też w imponujące przedsięwzięcia architektoniczne, łącznie z odbudową miast na wielką skalę i powstaniem nowych rodzajów budynków. Ale tylko nieliczni projektanci mieli geniusz, odpowiednie zlecenia i charyzmę, dzięki którym mogli zdobyć światową sławę.

CZYTAJ DALEJ

Wnętrza z „House of Cards”. Co za design!

0

Wreszcie jest piąty sezon! Frank Underwood walczy o prezydenturę, Claire ma coraz większe ambicje. Ale co tam intrygi – popatrzcie, jak oni mieszkają.

CZYTAJ DALEJ