Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
muzyka Atomic Vibes

Otwórz się na muzykę, sport i rozrywkę. Festiwal Atomic Vibes

0

W dniach od 28 do 30 lipca 2017 roku w wielkopolskiej miejscowości Strzyżewo po raz kolejny odbył się festiwal muzyczny Atomik Vibes - niezwykłe wydarzenie łączące w sobie muzykę, sport i rozrywkę. Zagrali między innymi: O.S.T.R., Tom Swoon, Tomorrowland, Donguralesko, Kacezet, Mikro, DJ Gregory, Elvas, Luke S, Master oraz Tim Heart.

Materiały prasowe
Otwórz się na muzykę, sport i rozrywkę. Festiwal Atomic Vibes

Jak mówią organizatorzy imprezy, jej historia zaczęła się w 2012 roku od kameralnego grilla w gronie bliskich znajomych, których połączyła miłość do lekkoatletyki. Wtedy to narodził się pomysł, by podobne spotkania kończące sezon lekkoatletyczny organizować cyklicznie, na większą skalę. Celem było stworzenie wydarzenia, na które zjeżdżaliby się sportowcy z całej Polski oraz ich znajomi, by wspólnie, aktywnie i na wesoło odreagować stres związany z całorocznymi treningami.

Źródło: materiały organizatora

Podczas drugiej edycji do Strzyżewa zawitała kadra lekkoatletyczna Francji wraz z trenerem. Wydarzenie spodobało się nie tylko uczestnikom, ale również Polskiemu Związkowi Lekkoatletycznemu. Impreza rozrastała się z roku na rok, przyciągając światowej klasy marki, które widziały olbrzymi potencjał w Pikniku. Radio Eska, Red Bull, New Balance czy Haust podjęły współpracę z festiwalem, by stworzyć pozytywne relacje z tłumem najbardziej pozytywnych sportowców w kraju. Podczas tegorocznej edycji sponsorem wydarzenia została firma PORTA Drzwi, zachęcając licznie zgromadzonych uczestników do pełniejszego otwarcia się na świat.

Źródło: materiały organizatora

- Ludzie kochają świetny klimat, który panuje na wydarzeniu i co roku przyjeżdżają z wieloma nowymi znajomymi. Ta impreza odbiła się wielkim echem w całej Polsce - mówi organizator całego przedsięwzięcia Dawid Konieczek. Rokrocznie z pomocą rodziców oraz kilku znajomych tworzy on wydarzenie, które sprawia, że uczestnicy czują się jak w innym wymiarze.

- Na polskiej mapie festiwalowej trudno znaleźć podobne wydarzenie łączące sport, rozrywkę i muzykę. W tym roku festiwal pochylił się nie tylko nad dostarczeniem emocji związanych z muzyką i świetnymi artystami, ale również zajęliśmy się organizacją lekcji gry w tenisa ziemnego oraz darmową nauką dla początkujących tenisistów. Poza tym Atomik Vibes to mnóstwo dodatkowych atrakcji: festiwal kolorów, bieg na dystansie 5 km, zjazd na mydlanej folii, Beach Party, SkimBoard, SlackLine, Mistrzostw Polski w Biegu Piwnym, walki w kisielu - dodaje Dawid Konieczek.

0

fitness dieta trening

Mistrzyni świata w fitnessie: sylwetkę robi się w kuchni

0

Katarzyna Dziurska to Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, trenerka personalna i fotomodelka. Nam mówi, że jest otwarta na wyzwania i nie wyklucza, że zacznie trenować boks, choć jej marzeniem jest też pole dance. Opowiada również o swoich grzeszkach kulinarnych i o tym, co ją motywuje do pracy.

Katarzyna Dziurska East News
Mistrzyni świata w fitnessie: sylwetkę robi się w kuchni
CZYTAJ DALEJ
hotel wakacje podróże

Z tych hoteli rozpościerają się spektakularne widoki

0

Komfort oraz dostępna infrastruktura to ważne czynniki mające wpływ na wybór hotelu. Ale jest jeszcze jedna rzecz, która rzutuje na to, jak będziemy się czuli w takiej placówce. Zdecyduje o naszym nastroju i atmosferze panującej podczas pobytu – niezależnie, czy jesteśmy tam w celach rekreacyjnych, czy biznesowych. To lokalizacja hotelu oraz rozpościerające się z pokoju widoki. Niektóre z nich mają pod tym względem do zaoferowania naprawdę sporo.

unsplash.com
Z tych hoteli rozpościerają się spektakularne widoki
CZYTAJ DALEJ