Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Niezwykłe meble - drugie życie starego drewna

0

Mała stolarnia Wild Wood Stories tworzy meble niezwykłe, dając drugie życie deskom z recyklingu. Delikatne spękania i nierówności nie odbierają im uroku - wręcz przeciwnie. Są świadectwem długiej historii naturalnego surowca, który - choć zmienia formę - pięknie się starzeje i idealnie dopasowuje się do wnętrz bliskich naturze. Mieć w domu takie dzieło sztuki - to dopiero coś!

0

Aranżacje wnętrz na miarę podróżnika. Nie tylko etno chic!

0

W ostatnich latach na fali ucieczki z miast na łono natury obserwuje się zainteresowanie wszelkimi modami w aranżacji wnętrz, które próbują przemycić elementy przyrody w formie wzorów czy kolorystyki. Kochamy barwy ziemi, jednak coraz częściej chcemy je ożywiać wzorami, kontrastami i intensywnymi, pogodnymi tonacjami, które wnoszą w nasze otoczenie najwięcej radości. W ten trend idealnie wpisuje się styl etno.

CZYTAJ DALEJ

Szkoła designu dla najmłodszych, czyli jak nauczyć dziecko wrażliwości na wzornictwo?

0

Design towarzyszy nam na każdym kroku, dlatego warto mieć jego świadomość już od najmłodszych lat. Edukujmy więc nasze pociechy w tej dziedzinie! Jak to zrobić? Najlepiej przez zabawę, odwiedzanie ciekawych miejsc, a także odpowiednią aranżację pokoju dziecięcego.

Meble Pinio, kolekcja Iga
Szkoła designu dla najmłodszych, czyli jak nauczyć dziecko wrażliwości na wzornictwo?
CZYTAJ DALEJ