Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najpiękniejsze miejsca na majówkę w Polsce. Aż się roi od zabytków

0

Żeby wypocząć w majówkę, wcale nie trzeba wybierać się w dalekie, ciepłe kraje. Polska również ma wiele do zaoferowania. Niezwykłe zamki i twierdze w otoczeniu dzikiej przyrody to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią przygodę z nutą tajemnicy. Nasze propozycje nie zawiodą cię nawet w brzydką pogodę.

0

Masstige – prestiż dla mas

0

Znane nazwiska ze świata mody sygnują nie tylko kolekcje z najwyższej półki prezentowane na wybiegach, ale też produkty przystępne cenowo i oferowane w popularnych sklepach. Co więcej – kreatorzy z branży modowej projektują również meble, porcelanę, naczynia, tekstylia, dywany, oświetlenie. Szerokim gestem oferują masstige – prestiż dla mas.

Kolekcja Jean Paula Gaultiera dla Roche Bobois
Masstige – prestiż dla mas
CZYTAJ DALEJ

Jak będziesz się czuł w wieku 60 lat? Łatwo to sprawdzić

3

Symulator wieku opracowany przez jedną z polskich firm wygląda jak narzędzie tortur, w rzeczywistości jest jednak kombinezonem, który pozwala odczuć na własnej skórze problemy, z jakimi na co dzień borykają się osoby starsze. Ogranicza ruchy, osłabia siłę mięśni, wymusza przygarbioną postawę. Nowatorski kombinezon będzie wykorzystywany przez firmy projektujące meble dla seniorów.

Youtube.com
Jak będziesz się czuł w wieku 60 lat? Łatwo to sprawdzić
CZYTAJ DALEJ