Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najmodniejsze rośliny doniczkowe

2

Wiedzieliście, że niektóre rośliny wychodzą z mody, a inne są na czasie? Oto 8 pomysłów na rośliny do modnie urządzonych wnętrz.

Najmodniejsze rośliny doniczkowe - niewymagające i śliczne
Najmodniejsze rośliny doniczkowe

Jeśli nie orientujecie się, co aktualnie jest na topie w modzie na… rośliny doniczkowe, zerknijcie na małą ściągę. Spośród roślin, które teraz są popularne i świetnie prezentują się w niemal wszystkich wnętrzach, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Wybór jest szeroki, ale warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd rośliny, lecz także na jej potrzeby. Nie chcecie przecież, by wasze nabytki się zasuszyły, utopiły lub zachorowały. I jeszcze jedno – jeśli macie dzieci lub zwierzęta buszujące w kwiatach, unikajcie roślin trujących! Co więc wybrać? Sprawdźcie.

0

Wielkanocne filmy, które powinniście obejrzeć razem z dziećmi

1

Wielkanoc to czas refleksji, ale i wypoczynku w kochającym gronie najbliższych. Po spacerach i kolejnych spotkaniach z rodziną przy stole nadchodzi w końcu upragniona chwila relaksu. Dlaczego nie spędzić jej na oglądaniu filmów? Przygotowaliśmy zestawienie siedmiu wielkanocnych filmów, które powinniście obejrzeć razem z dziećmi. Są to pozycje dla różnych grup wiekowych. Nie zabrakło kreskówek, komedii, a także nieco poważniejszych produkcji. Wszystkie pobudzają do refleksji i przypominają, jak szczególnym czasem jest Wielkanoc.

CZYTAJ DALEJ

Dom bez kabli. Jak pozbyć się przewodów?

18

Lata temu producenci elektroniki rysowali przed nami wizję przyszłości, w której przewody nie stanowią problemu, bo nie są już potrzebne. Wizja przemawiała do wyobraźni, problem w tym, że "przyszłość" sprzed lat już nadeszła, a przewody wciąż szpecą mieszkania. Co możemy z nimi zrobić?

Shutterstock.com
Dom bez kabli. Jak pozbyć się przewodów?
CZYTAJ DALEJ