Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najmodniejsze rośliny doniczkowe

0

Wiedzieliście, że niektóre rośliny wychodzą z mody, a inne są na czasie? Oto 8 pomysłów na rośliny do modnie urządzonych wnętrz.

Najmodniejsze rośliny doniczkowe - niewymagające i śliczne
Najmodniejsze rośliny doniczkowe

Jeśli nie orientujecie się, co aktualnie jest na topie w modzie na… rośliny doniczkowe, zerknijcie na małą ściągę. Spośród roślin, które teraz są popularne i świetnie prezentują się w niemal wszystkich wnętrzach, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Wybór jest szeroki, ale warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd rośliny, lecz także na jej potrzeby. Nie chcecie przecież, by wasze nabytki się zasuszyły, utopiły lub zachorowały. I jeszcze jedno – jeśli macie dzieci lub zwierzęta buszujące w kwiatach, unikajcie roślin trujących! Co więc wybrać? Sprawdźcie.

0

Najciekawsze książki dla kobiet o kobietach

0

Mówi się, że książka to nasz najlepszy przyjaciel – i nie ma w tym przesady. Czytając, przeżywamy nie tylko swoje życie. Zwłaszcza książki dla kobiet i o kobietach pozwalają swoim czytelniczkom rozwinąć skrzydła. Które tytuły odmieniły literaturę kobiecą i dlaczego warto po nie sięgnąć, zwłaszcza gdy potrzebujemy wsparcia i otuchy albo po prostu chcemy zapomnieć o problemach?

Shutterstock.com
Najciekawsze książki dla kobiet o kobietach
CZYTAJ DALEJ

Komputer jak ludzki mózg. Nieprecyzyjny, ale z intuicją

0

Sieci neuronowe odwzorowują sposób działania mózgu tak dobrze, jak to tylko możliwe, z wykorzystaniem dostępnych dziś narzędzi. Kiedy nauczą się sprawnie go naśladować, będą mogły nie tylko pomagać człowiekowi, ale wręcz całkiem wyręczyć go w pracy. To technologia, która zmieni świat. Na dobre czy na złe?

Shutterstock.com
Komputer jak ludzki mózg. Nieprecyzyjny, ale z intuicją
CZYTAJ DALEJ