Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Magia dębu zaklęta w pięknych stołach

0

Dąb to piękne i wytrzymałe drewno. Stół wykonany z tego surowca to solidna podstawa domowego wyposażenia, która przetrwa lata i kolejne zmieniające się mody. W pracowni stolarskiej Dobry Wymiar powstają nietuzinkowe meble na indywidualne zamówienie, które dopasowują się do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

0

Hygge, czyli radosne aranżacje wnętrz prosto z Danii

0

Trudno uwierzyć, że w kraju, który nie narzeka na nadmiar słońca, kryje się tyle optymizmu. Skąd się on bierze? Pochodzi z ludzkich wnętrz – dosłownie i w przenośni. Zgodnie z filozofią hygge Duńczycy, których charakteryzuje ponadprzeciętna pogoda ducha, starają się bowiem odzwierciedlić ten fakt także w aranżacjach wnętrz swoich domów i mieszkań.

CZYTAJ DALEJ

Dekoracje skandi. Funkcja tknięta designem

0

Chłodny minimalizm to nie do końca skandynawska bajka. Naturalne materiały – drewniany parkiet, wełniane koce i kamienne blaty, a także stonowane kolory ziemi zawsze tworzą przytulną atmosferę, nawet jeśli wokół panuje biel. We wnętrzach w stylu skandynawskim meble są policzalne... na palcach jednej ręki. Proste, funkcjonalne, zaprzyjaźnione ze środowiskiem naturalnym. O urodzie wnętrza przesądzają jednak detale. Tkaniny, lampiony i poroża...

CZYTAJ DALEJ