Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Lublin bliżej Skandynawii. IKEA Po Sąsiedzku

1

W sercu Lublina powstała unikalna szwedzka przestrzeń, która zachęca mieszkańców miasta do wspólnego spędzania czasu. Można się tam spotkać z przyjaciółmi, zatrzymać na drobną przekąskę i filiżankę kawy albo zwyczajnie odpocząć przy lekturze w zielonym zaciszu. Sprawdziliśmy, na czym polega fenomen tego miejsca.

0

Jak tanio podróżować po Polsce i świecie? 7 sposobów na niedrogie wakacje

0

Podróże nie należą do rozrywek najtańszych. Choć większość z nas z chęcią poleciałaby na weekendowe zwiedzanie do Paryża lub choć wyrwała się na Mazury, a w czasie dłuższego urlopu - do Dubaju, Seulu czy innego niezwykłego miejsca, niewielu na to stać. Jeszcze mniej osób może pozwolić sobie na częste podróże do ciekawych zakątków świata. Co zrobić, aby na własne oczy zobaczyć to, co naprawdę warto zobaczyć i nie zrujnować domowego budżetu? Jeśli nie jesteś znanym blogerem, który za wyjazdy, hotele, a nawet przeloty płacić nie musi, możesz spróbować innych sposobów. Polecają je również blogerzy, ale tacy, dla których podróże są całym życiem, a nie jedynie miłą odskocznią.

CZYTAJ DALEJ

Czy Polacy kupują polskie marki? 6 polskich firm znanych na świecie

0

Cudze chwalicie, swojego nie znacie – tak można by zacząć opowieść o polskich markach. Jednak znane powiedzenie nie do końca odpowiada rzeczywistości. Są bowiem rodzime marki, które cieszą się dużą popularnością zarówno w kraju nad Wisłą, jak i za granicą. Warto więc bliżej im się przyjrzeć.

Shutterstock.com
Czy Polacy kupują polskie marki? 6 polskich firm znanych na świecie
CZYTAJ DALEJ