Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Lublin bliżej Skandynawii. IKEA Po Sąsiedzku

0

W sercu Lublina powstała unikalna szwedzka przestrzeń, która zachęca mieszkańców miasta do wspólnego spędzania czasu. Można się tam spotkać z przyjaciółmi, zatrzymać na drobną przekąskę i filiżankę kawy albo zwyczajnie odpocząć przy lekturze w zielonym zaciszu. Sprawdziliśmy, na czym polega fenomen tego miejsca.

0

Irlandia to nie kraj, to magia

0

Jestem otwarty na świat, już w poprzednim życiu byłem podróżnikiem – uważa Marcin Łazowski, który mieszka i prowadzi firmę turystyczną w Irlandii. Opowiada o fascynacji Zieloną Wyspą, swoich klientach i podróżniczych planach.

Marcin Łażowski
Irlandia to nie kraj, to magia
CZYTAJ DALEJ

Domki dla lalek - zabawka i piękny dodatek do dziecięcego pokoju

0

W latach 90. każda dziewczynka marzyła o tym, by wolny czas spędzać w różowym salonie albo w różowej kuchni i jeździć różową windą. Oczywiście, razem z Barbie w wyjątkowym, różowym (nie mogło być inaczej!) domku dla długonogich lalek. Domek był obszerny i, co ciekawe, na tyle fascynujący, że jego wyrazisty kolor nie odstraszał nawet kilkuletnich chłopców, którzy z reguły gardzą "dziewczyńskimi” zabawkami. Zabawa była świetna i mogła trwać godzinami. Choć od tamtych czasów minęło ponad 20 lat, niewiele się zmieniło. Domki nadal są uwielbiane. Kochają je dziewczynki i ich bracia, a rodzice mogą się dzięki tej zabawce kreatywnie wyżyć – ktoś musi przecież domek złożyć, ktoś projektuje wnętrza, uzupełniając je meblami i dodatkami.

CZYTAJ DALEJ