Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Jak urządzić ogród ekologiczny?

0

Ogród przyjazny środowisku zachwyca naturalną estetyką. Obie kwestie nie powinny się wykluczać, tylko uzupełniać. Architekci krajobrazu radzą przede wszystkim wybierać takie krzewy i rośliny, które będą dawać pożywienie i schronienie ptakom oraz owadom. Warto też nawadniać ogród deszczówką i oświetlać lampami solarnymi.

0

Ile może kosztować wymiana drzwi w domu?

0

Remont domu bez wymiany starych drzwi nie jest kompletny - nowe skrzydła zmieniają wygląd i funkcjonalność wnętrza. Planując inwestycję, trzeba uwzględnić nie tylko koszt zakupu, ale też montażu.

Jeżeli planujesz wymianę drzwi w domu, oprócz kosztów smaego zakupu musisz wziąć pod uwagę także montaż skrzydeł. Sprawdź, ile to kosztuje. Fot. PORTA, drzwi Natura
Ile może kosztować wymiana drzwi w domu?
CZYTAJ DALEJ

10 sposobów na nowoczesne wnętrza

0

Współczesne trendy kochają minimalizm, funkcjonalną prostotę i przestrzeń. Unikają przytłaczających dekoracji i deseni. Mają na celu stworzyć domownikom zdrowy i sprzyjający relaksowi azyl z dala od codziennego zgiełku i pośpiechu. Jak wykreować nowoczesne wnętrze?

Nowoczesne wnętrza to określenie, które kryje w sobie bogatą paletę aranżacyjną. Nie jesteś skazany wyłącznie na surowy minimalizm! Fot. Domy z Wizją
10 sposobów na nowoczesne wnętrza
CZYTAJ DALEJ