Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Jak tanio odmienić wystrój wnętrz?

0

Małgorzata Maier, projektantka wnętrz i artystka, podpowiada, jak niewielkim kosztem odmienić wnętrze. Poznaj kilka prostych trików, które dają świetne efekty - to metamorfoza, na którą cię stać.

0

Przytulnie jak w domu. Sprytne wnętrzarskie patenty w IKEA Po Sąsiedzku

4

Wchodzisz i od progu wita cię zapach cynamonowych bułeczek oraz dobrej kawy, a także przytulna atmosfera. Jest tu salon, jadalnia i bawialnia dla dzieci. Jeżeli chcesz się na chwilę wyłączyć, możesz się zaszyć w pokoju wypoczynkowym - tu ściąga się buty i stąpa po miękkim dywanie. Można się też położyć na wielkim dwupoziomowym łóżku. W lubelskim miejscu spotkań IKEA Po Sąsiedzku wszyscy czują się jak w domu - pełnym pomysłowych rozwiązań, dzięki którym żyje się lepiej. Sprawdziliśmy, które wnętrzarskie pomysły rodem ze Szwecji warto przenieść do własnego domu.

Materiały prasowe
Przytulnie jak w domu. Sprytne wnętrzarskie patenty w IKEA Po Sąsiedzku
CZYTAJ DALEJ

Ogród jak kawalerka. 6 wskazówek aranżacyjnych

1

Jak każdą niewielką przestrzeń tak samo mały ogród trzeba projektować z duża dozą skrupulatności i uwagi, ćwicząc nieustająco sztukę kompromisu. Jeśli do aranżacji podejdzie się jednak praktycznie, trzymając się prostych zasad, efekt może być nieziemski!

CZYTAJ DALEJ