Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Jak nauczyć się tańczyć sambę?

0

Brazylijska samba ma w sobie niezwykły magnetyzm. Może to za sprawą charakterystycznych falujących ruchów, a może to zasługa ogromnej dynamiki, z jaką wirująca w sambie para przemieszcza się po parkiecie? Instruktorka tańca pokazuje podstawowe kroki, dzięki którym przygodę z sambą możesz zacząć już dziś.

0

Wiedźmin - od znanej w Polsce powieści do najpopularniejszej gry świata

0

To historia jak z amerykańskiego snu. Wszystko zaczęło się od skromnego opowiadania w miesięczniku dla fanów fantastyki. Później przyszedł szereg uwielbianych książek. Po drodze był też fatalny film fabularny, który mógł pogrzebać zbiorową fascynację "Wiedźminem”. Sytuację uratowały gry wideo, które zamieniły bohatera w supergwiazdę. Polskim internetem zawładnęła też sensacyjna wiadomość o tym, że na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego powstaje serial kręcony przez Netflix, a jednym z reżyserów ma być Tomasz Bagiński.

CZYTAJ DALEJ

Nowy trend we wnętrzach – modny haft na ścianach. Instagramowy zawrót głowy

0

Rękodzieło było przez jakiś czas w Polsce spychane na dalszy plan i niedoceniane. Przyjęło się, że dziergają, wyszywają i haftują głównie kobiety na emeryturze, po czym powstała praca trafia od razu do szuflady. Coraz jednak lepiej z naszą świadomością, bo zaczynamy doceniać to, co niepowtarzalne, oryginalne i własnoręcznie wykonane. Pośród zalewu chińskich produktów o wątpliwej jakości w cenie są starodawne rzemiosła. Wyszywanie staje się modne także we wnętrzach i to wśród młodych kobiet. Oto kilku artystów, których hafty można śmiało nazwać dziełami sztuki.

Instagram.com/Namaste_embroidery
Nowy trend we wnętrzach – modny haft na ścianach. Instagramowy zawrót głowy
CZYTAJ DALEJ