Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Jak będziesz się czuł w wieku 60 lat? Łatwo to sprawdzić

3

Symulator wieku opracowany przez jedną z polskich firm wygląda jak narzędzie tortur, w rzeczywistości jest jednak kombinezonem, który pozwala odczuć na własnej skórze problemy, z jakimi na co dzień borykają się osoby starsze. Ogranicza ruchy, osłabia siłę mięśni, wymusza przygarbioną postawę. Nowatorski kombinezon będzie wykorzystywany przez firmy projektujące meble dla seniorów.

0

Domki dla lalek - zabawka i piękny dodatek do dziecięcego pokoju

2

W latach 90. każda dziewczynka marzyła o tym, by wolny czas spędzać w różowym salonie albo w różowej kuchni i jeździć różową windą. Oczywiście, razem z Barbie w wyjątkowym, różowym (nie mogło być inaczej!) domku dla długonogich lalek. Domek był obszerny i, co ciekawe, na tyle fascynujący, że jego wyrazisty kolor nie odstraszał nawet kilkuletnich chłopców, którzy z reguły gardzą "dziewczyńskimi” zabawkami. Zabawa była świetna i mogła trwać godzinami. Choć od tamtych czasów minęło ponad 20 lat, niewiele się zmieniło. Domki nadal są uwielbiane. Kochają je dziewczynki i ich bracia, a rodzice mogą się dzięki tej zabawce kreatywnie wyżyć – ktoś musi przecież domek złożyć, ktoś projektuje wnętrza, uzupełniając je meblami i dodatkami.

CZYTAJ DALEJ

Domy szyte na miarę, czyli ekologiczne

22

Michał Koziej z pracowni Koziej Architekci o domach wygodnych i przyjaznych środowisku, czyli przyszłości budownictwa jednorodzinnego.

Koziej Architekci
Domy szyte na miarę, czyli ekologiczne
CZYTAJ DALEJ