Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Dziecięce marzenia. Spytaliśmy o nie przechodniów

0

Dziecięce marzenia bardzo różnią się od tych, które snujemy jako dorośli. Z okazji Dnia Dziecka spytaliśmy przechodniów, kim chcieli być, gdy mieli po kilka-kilkanaście lat. Niektóre odpowiedzi nas wzruszyły, inne rozbawiły, wszystkie jednak udowodniły, że dla dzieci nie ma rzeczy niemożliwych. A jak wy wyobrażaliście sobie w dzieciństwie swoją przyszłość?

0

Polski design na skalę skandynawską

1

Jest kilku polskich projektantów, którym udało się zawojować międzynarodowy rynek. Większość z nich pracowała dla marek premium, a ich produkty były przeznaczone dla nielicznego grona odbiorców. Jednak kilka lat temu nastąpił przełom. Marka IKEA zaprosiła do współpracy polskich designerów, których projekty do domu zostały wyprodukowane na skalę masową. Dzisiaj firma regularnie współpracuje z Mają Ganszyniec, której pomysłowe wyposażenie do domu mogą kupić użytkownicy na całym świecie.

IKEA
Polski design na skalę skandynawską
CZYTAJ DALEJ

Domowy monitoring: jak to działa? Jak zainstalować? Od czego zacząć?

0

Co dzieje się w domu podczas naszej nieobecności? Uruchomienie domowego monitoringu jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki niemu nie tylko zarejestrujemy wszelkie odwiedziny, ale również będziemy mogli na bieżąco sprawdzać, co dzieje się w środku podczas naszej nieobecności.

Bądź sprytniejszy od złodzieja. Oto skuteczne sposoby. Fot. Shutterstock
Domowy monitoring: jak to działa? Jak zainstalować? Od czego zacząć?
CZYTAJ DALEJ