Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Designerskie gadżety, które przydadzą się w podróży

0

Wakacyjne gadżety nie muszą być wyłącznie praktyczne - mogą też ciekawie i ładnie wyglądać. Przedstawiamy sprzęty, które warto zabrać ze sobą na urlop.

Shutterstock.com
Designerskie gadżety, które przydadzą się w podróży

Portfel Woolet

Dlaczego portfel w podróży jest ważny, tłumaczyć nie trzeba. I właśnie dlatego byłoby źle, gdybyśmy przez przypadek go zgubili lub zostawili. Tylko gdzie? W muzeum, metrze, a może na plaży? Portfel Woolet nie pozostawia wątpliwości, a to za sprawą elektroniki. Współpracuje z telefonem, więc kiedy znajdziemy się poza zasięgiem bluetooth, aplikacja od razu poinformuje, że zapomnieliśmy o zgubie. I na ekranie telefonu wyświetli ostatnią lokalizację.

Przywieszka notiOne

W podobny sposób możemy chronić klucze, bagaże, plecaki - cokolwiek chcemy. Wystarczy niewielka przywieszka notiOne. Również komunikuje się z telefonem przez bluetooth i daje znać, gdy urządzenie znajdzie się poza zasięgiem. Co więcej, sygnał z lokalizatora notiOne odbiera ponad 1 000 000 użytkowników aplikacji mobilnych współpracujących z systemem notiOne. Sygnał odbierany jest przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją, a następnie lokalizacja trafia do nas. Złodziej z notiOne daleko nie ucieknie.

Powerbank

Powerbanki przydają się nie tylko w podróży, ale też w codziennym życiu. W dobie bardzo szybko rozładowujących się smartfonów warto mieć ten gadżet pod ręką. Te od Fresh’n’Rebel przy okazji są kolorowe i stylowe.

Głośnik bluetooth

Fresh’n’Rebel robi też głośniki bluetooth. Warto postawić na właśnie te, bo po prostu świetnie się prezentują. Na plaży albo pod namiotem, gdzie jesteście sami - cieszcie się ulubionymi dźwiękami bez skrępowania!

Filtr do wody Steel

A konkretnie filtr będący… słomką. Metalowy gadżet wystarczy włożyć np. do strumyka i pić, niczym lemoniadę, przez słomkę. Woda będzie oczyszczona i pozbawiona bakterii. To praktyczny, a przy tym świetnie wyglądający gadżet. A także niewielki, więc zawsze może być pod ręką.

Ręcznik Lifventure SoftFibre Trek Towel

Idealne rozwiązanie na plażę. Ręcznik Lifventure SoftFibre Trek Towel jest szybkoschnący, a na dodatek antybakteryjny. I można go złożyć jak plecak.

Kompaktowy prysznic

Opcja dla tych, którzy urlop spędzają raczej na biwaku lub pod namiotem, a nie w hotelach. Do kompaktowego prysznica można nalać nawet 10 l wody i cieszyć się czystością tam, gdzie dostęp do łazienki jest mocno utrudniony.

Poduszka podróżna z kapturem

Wakacje to nie tylko zwiedzanie, spacerowanie czy wylegiwanie się na plaży. Dojazdy i powroty zajmują sporo czasu i nie da się ukryć - bywają bardzo męczące. Uprzyjemnić może je poduszka podróżna z kapturem. To typowy “zagłówek” pozwalający wygodniej oprzeć się na samochodowym czy samolotowym fotelu. Przy okazji możemy też się schronić, zapewniając sobie odrobinę prywatności. Opisywana poduszka - od firmy AMW - wykonana jest z tkaniny nieprzepuszczającej promieni słonecznych, co w trakcie podróży jest dodatkowym atutem.

Śpiwór SelkBag Lite 5G 2.0

To nie tylko śpiwór, ale też… ubranie. Zgoda, raczej nie pójdziecie w nim do muzeum, ale sprawdzi się chociażby podczas siedzenia przy ognisku - a przecież wieczorami nie zawsze jest ciepło. Zaraz potem możecie wskoczyć do namiotu i spać. To całkiem praktyczne, a przy tym wygodne i nietypowe.

0

Nowoczesne wyposażenie samochodu – kiedyś science fiction, dziś codzienność

0

Od czasu powstania pierwszych samochodów producenci starają się co chwilę wprowadzać nowe udogodnienia i nowoczesne rozwiązania. Jednak ostatnio największy rozwój możemy zaobserwować na polu elektronicznych dodatków, które mają ułatwić lub uprzyjemnić jazdę, ale też uczynić ją bezpieczniejszą. Jeszcze niedawno niektóre z tych rozwiązań mogły się wydawać futurystyczną wizją, a dziś są dostępne nawet w popularnych modelach.

Shutterstock.com
Nowoczesne wyposażenie samochodu – kiedyś science fiction, dziś codzienność
CZYTAJ DALEJ

Ekrany, wszędzie ekrany! Tak zmienia się nasze życie osobiste i zawodowe

0

Zdarza ci się odwrócić wzrok od ekranu tylko po to, aby spojrzeć na inny ekran? To wynik technologicznej rewolucji, która przyniosła nam wiele złego, ale jeszcze więcej dobrego.

unsplash.com
Ekrany, wszędzie ekrany! Tak zmienia się nasze życie osobiste i zawodowe
CZYTAJ DALEJ