Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Designerski pomysł na porządek w mieszkaniu

2

That Way Shop oferuje codzienny kontakt z designem - ich oryginalne papierowe worki do przechowywania zabawek, ubrań i przedmiotów codziennego użytku oraz ręcznie malowane przytulanki podbiły już niejedno serce. Pomagają uporządkować mieszkanie, okazują się niezastąpione zwłaszcza w pokojach dziecięcych, w których o porządek jest szczególnie trudno.

0

Aranżacje wnętrz na miarę podróżnika. Nie tylko etno chic!

0

W ostatnich latach na fali ucieczki z miast na łono natury obserwuje się zainteresowanie wszelkimi modami w aranżacji wnętrz, które próbują przemycić elementy przyrody w formie wzorów czy kolorystyki. Kochamy barwy ziemi, jednak coraz częściej chcemy je ożywiać wzorami, kontrastami i intensywnymi, pogodnymi tonacjami, które wnoszą w nasze otoczenie najwięcej radości. W ten trend idealnie wpisuje się styl etno.

CZYTAJ DALEJ

Świat ogarnięty modą na DIY. Zrób to sam!

1

Hasło DIY, czyli Do It Yourself (zrób to sam), jest ostatnio bardzo modne. Ale co właściwie można zrobić samodzielnie? Mówiąc krótko – właściwie wszystko. Swoją popularność idea DIY zawdzięcza otwartej i bardzo pojemnej formule. Dla jednych oznacza ozdabianie przedmiotów, dla innych szydełkowanie, wytwarzanie biżuterii albo własnoręczne spawanie ramy rowerowej. Niezależnie od tej różnorodności podstawa jest wspólna. Tęsknota za czymś indywidualnym, wyróżniającym się na tle masowych produktów. A przy tym dającym poczucie zadowolenia, że jesteśmy w stanie zrobić wyjątkowy przedmiot sami.

Shutterstock.com
Świat ogarnięty modą na DIY. Zrób to sam!
CZYTAJ DALEJ