Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Czy Polacy są zamknięci?

0

Czy Polacy są zamknięci, jak ich przedstawia stereotyp, czy przeciwnie - z otwartością przyjmują zmiany? A może jesteśmy inni, niż wydaje się nam samym? Odpowiada Natalia Suska, dyrektor działu analiz NEUROHM - firmy badawczej, która przeprowadziła w styczniu 2017 badanie dotyczące otwartości Polaków.

0

YouTube – telewizja pokolenia naszych dzieci

0

Największy na świecie portal z wideo, czyli YouTube, to już nieodłączna część naszego życia. Po niego sięgamy, gdy chcemy puścić dziecku bajkę na życzenie. Tam zobaczymy zwiastuny nowych filmów, poradniki kucharskie. Tam również zajrzymy, żeby zobaczyć test produktu czy instrukcję wykonania dowolnej czynności - od wiązania krawata, przez szkolny eksperyment, po instrukcje ogrodnicze. Dla młodszego pokolenia to jednak tylko wycinek tego, co oferuje YouTube.

Shutterstock.com
YouTube – telewizja pokolenia naszych dzieci
CZYTAJ DALEJ

Otwórz się na kino Korei Południowej

0

Skoro przekonaliśmy się do smartfonów Samsunga, kimchi zdobywa popularność nie tylko wśród hipsterów, a do Gangnam Style swego czasu podrygiwali goście niejednego wesela, może przyszedł czas, aby poznać jedną z największy specjalności Korei Południowej? Mowa o tamtejszej kinematografii, która od wielu lat depcze Hollywood po piętach.

Lament mat. producenta
Otwórz się na kino Korei Południowej
CZYTAJ DALEJ