Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Co ty wiesz o babie wielkanocnej?

0

Baba wielkanocna to tradycyjny świąteczny przysmak. Wbrew pozorom ciasto to nie należy do najłatwiejszych i przez błahe błędy można je zepsuć. Prawie każda gospodyni ma swój niezawodny sposób na udaną babkę. A co o niej wiemy?

0

Kolory, które cię uspokoją i poprawią ci nastrój. Warto mieć je w domu

2

Stres, napięcie i negatywne emocje często towarzyszą współczesnemu Polakowi. Gdzie szukać ukojenia? Najlepiej w domu! Pomoże w tym odpowiedni dobór kolorów, które potrafią skutecznie poprawić samopoczucie.

Shutterstock.com
Kolory, które cię uspokoją i poprawią ci nastrój. Warto mieć je w domu
CZYTAJ DALEJ

Nagroda dla wizjonerów

0

Z grona kilkuset osób nominowanych z całej Polski wyłoniono dziewięciu wizjonerów, którzy zasługują na miano bohaterów zmieniających naszą rzeczywistość. To finaliści szóstej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. W tegorocznej edycji „Biznesowych Oskarów”, kandydatów zgłaszało blisko tysiąc opiniotwórczych Instytucji i osób prywatnych z całej Polski. Nominowani zostali sprawdzeni pod względem moralności płatniczej – m.in. we wszystkich dostępnych rejestrach dłużników. Wszystkie spółki pozytywnie przeszły weryfikację firmy Euler Hermes, która jest Partnerem szóstej edycji Nagrody PRB im. Jana Wejcherta. Idea Nagrody oparta jest na poszukiwaniu ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odwzorowują najlepsze cechy polskich przedsiębiorców, którzy jak patron Nagrody, nie tylko potrafią osiągać sukces, ale są odważni i zdeterminowani w realizacji swoich wizji, zarówno biznesowych, jak i społecznych.

CZYTAJ DALEJ