Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

5 miejsc w Polsce, które musisz odwiedzić. Wspaniały pomysł na weekend

1

Niezwykłych miejsc w Polsce nie brakuje. Zobacz 5 świetnych miejscówek na weekendowy wypad - w góry, nad morze i na Mazury. Pakuj niezbędne rzeczy i ruszaj na spotkanie z przygodą. Odpoczniesz tu niezależnie od pogody.

0

Lublin bliżej Skandynawii. IKEA Po Sąsiedzku

1

W sercu Lublina powstała unikalna szwedzka przestrzeń, która zachęca mieszkańców miasta do wspólnego spędzania czasu. Można się tam spotkać z przyjaciółmi, zatrzymać na drobną przekąskę i filiżankę kawy albo zwyczajnie odpocząć przy lekturze w zielonym zaciszu. Sprawdziliśmy, na czym polega fenomen tego miejsca.

IKEA
Lublin bliżej Skandynawii. IKEA Po Sąsiedzku
CZYTAJ DALEJ

Otwórz się na partnera

0

O tym, jak daleko nam do siebie, mówi choćby powiedzenie: kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. I nie chodzi wcale o dzielące nas kilometry, ale o przepaść emocjonalną, inne postrzeganie świata, problemów. Trudno mówić o przeciwieństwach, które się przyciągają, o różnicach, które uzupełniają nawzajem nasze braki. Są obszary, gdzie naprawdę trudno uwierzyć, że kobieta i mężczyzna mogą się porozumieć. Czy to w ogóle jest możliwe? Czy jesteśmy w stanie znaleźć nić porozumienia, na której uda się zbudować trwały i szczęśliwy związek? Gdzie tkwi tajemnica wspólnego szczęścia? Jak rozwiązywać konflikty, dochodzić do porozumienia z korzyścią dla każdej ze stron? O tym wszystkim rozmawiamy z psycholog Marią Rotkiel.

Maria Rotkiel Archiwum Prywatne
Otwórz się na partnera
CZYTAJ DALEJ