Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

10 niezastąpionych dodatków, które odmienią wnętrza na dobre

1

W domu spędzamy znaczną część życia: tutaj budzimy się, zasypiamy, jemy, odpoczywamy i spędzamy czas z rodziną. Ważne więc, aby mieszkanie współgrało z naszym charakterem i sprawiało, że czujemy się w nim dobrze. Aby powrót do domu cieszył i relaksował, wystarczy postawić na stylowe dodatki. Zobacz 10 propozycji, które nie nadszarpną twojego budżetu.

Shutterstock.com
10 niezastąpionych dodatków, które odmienią wnętrza na dobre

0

Tak mieszkają sportowcy. Jest czego zazdrościć!

1

Zarabiają krocie, nic więc dziwnego, że na apartamenty i domy wydają horrendalne kwoty. Zwykłego Kowalskiego na podobne luksusy nie stać, ale ci sportowcy są gwiazdami – ich zarobki można liczyć w milionach złotych, euro albo dolarów. Gdzie mieszkają najlepsi spośród piłkarzy, koszykarzy, golfistów i tenisistów? Jak prezentują się wnętrza ich mieszkań? Zerknijcie!

CZYTAJ DALEJ

Sposób na niewielkie mieszkanie? Antresola

0

Jeśli mieszkanie jest niewielkie, a chcesz je powiększyć, możesz naturalnie uzbierać odpowiednią kwotę, by odkupić sąsiadujące lokum, zrobić generalny remont i cieszyć się dużą powierzchnią. Niestety w realnym życiu na ten scenariusz stać nielicznych. Jeśli masz małe mieszkanie, a na większe brakuje funduszy, musisz sobie z tym jakoś radzić. Rozwiązaniem może okazać się antresola. Nie dość, że funkcjonalna, to będzie też idealnym punktem widokowym na całe twoje "włości".

Antresola pozwala powiększyć powierzchnię małego mieszkania. Projekt Rendall & Wright, zdjęcia Rachel Smith
Sposób na niewielkie mieszkanie? Antresola
CZYTAJ DALEJ